فروش انار
خانه / آب انار / خرید آب انار طبیعی | عرضه نوع اصل آن در بازار های داخلی و خارجی

خرید آب انار طبیعی | عرضه نوع اصل آن در بازار های داخلی و خارجی

 آب انار یکی از بهترین و پرطرفدارترین آب میوه ها است. خرید آب انار طبیعی بیشتر مخصوص فصلی است که میوه ی آن نیست و آب این میوه به جای خود میوه استفاده می شود. خرید اینترنتی آب انار طبیعی نیز در فروشگاه های مجازی در دسترس عموم قرار می گیرد. این محصول از انواع آنار شیرین ترش و ملس گرفته می شود که کیفیت آب انار بسته به کیفیت گونه انار متفاوت خواهد بود.

خرید آب انار طبیعی | عرضه نوع اصل آن در بازار های داخلی و خارجی

بازار خرید و فروش فرآورده های حاصل از انار

بازار خرید و فروش فرآورده های حاصل از اناردر بازار تولید و عرضه انواع فراوردهای انار از جمله ۱.پودر انار٬ ۲.آب انار٬ ۳.لواشک انار٬ ۴.بستنی انار٬ دسر و نوشیدنی های انار ٬۵.کنسانتره انار٬ ۶.مربا انار٬ ۷.شربت انار٬ ۸.دانه انار خشک٬ ۹.روغن هسته انار ٬ ۱۰.عصاره و مکمل انار ۱۱.رب انار ۱۲. ژله انار و غیره هستند.

انار علاوه بر دانه پوسته٬ ریشه٬ برگ و پرده های انار و پوست بیرونی و داخلی همه دارای خواص درمانی در طب سنتی است. شرکت های تولید کننده فراوردهای انار و آب آن٬ در انواع مختلف از فراوردهای انار را تولید و در داخل و خارج از کشور عرضه و پخش می کنند.

بازار خرید و فروش این فراوردها علاوه بر شرکت های تولیدی و نمایندگان آن شرکت های خرید و فروش پخش این محصول می باشد. تجار و بازرگانان در این عرصه کار خرید و فروش فراوردهای انار را بر عهده دارند.

انواع فرآوردهای انار بیشتر در مراکز کشت کننده انار تولید می شود که به صورت صنعتی در کارخانه تولیدی یا سنتی توسط باغداران تولید می شوند.

عرضه نوع اصل آب انار طبیعی در بازار های داخلی و خارجی

عرضه نوع اصل آب انار طبیعی در بازار های داخلی و خارجیعرضه کننده آب انار طبیعی اصل در بازار های داخلی و خارجی همان کارخانجات تولید کننده آب انار هستند. انار را از باغداران به صورت عمده خریداری نموده و تبدیل به آب انار می کنند آب انار به دو صورت طبیعی یا ارگانیک و مصنوعی هستند.

آب انار مصنوعی با اسانس انار تولید می شود و تشخیص اب انار طبیعی اصل از مصنوعی در آزمایشگاه ها صورت می گیرد. آب انار طبیعی اصل با انواع انار ۱. ترش ۲. ملس ۳. شیرین با بالاترین کیفیت و مرغوبیت تهیه می شود.

عرضه کننده آب انار شرکت تولید کننده یا نمایندگان آن در سراسر کشور هستند که کار عرضه ی این محصول را بر عهده دارند. این شرکت ها از طریق دفتر فروش خود نیز انواع آب انار و فرآوردهای انار را در بسته ها و وزن های مختلف به صورت عمده تولید و عرضه می کنند. 

مراحل تولید آب انار طبیعی

مراحل تولید آب انار طبیعیشرکت تولیدی آب انار طبیعی این محصول را با استفاده از تجهیزات بروز و تکنولوژی پیشرفته و ازمایشگاههای مدرن تولید می کنند. آب انار در کارخانه تولیدی آب انار طبیعی بعد از طی کردن مراحلی تبدیل به محصولی با کیفیت می شود. 

 طرز تهیه آب انار طبیعی به این گونه است که ابتدا در کارخانه انار ها را در دستگاهها تمام اتوماتیک شستشو داده٬ و بعد در دستگاههای مدرن انارها پوست گیری و دانه گیری می شوند و بعد با استفاده از دستگاه پرس با فشار بالا آب انار گرفته می شود.

 بعد در چندین مرحله از صافی عبور داده می شود و کدورات آن گرفته می شود و آب انار صاف و زلال از آن تهیه می شود. آب انار تولید شده در کارخانه جات معتبر بدون دخالت دست و بدور از آلودگی ها با دستگاههای  استریل تولید می شوند٬

و کاملا بهداشتی و با گذشتن از بخش آزمایشگاه کارخانه در بسته بندی های مختلف روانه بازار می شود.توزیع وپخش آب انار طبیعی در همین کارخانجات در برندهای مختلف وارد بازار می شوند.

خرید آب انار طبیعی نصف قیمت

خرید آب انار طبیعی نصف قیمتخرید آب انار طبیعی نصف قیمت به قیمت عمده و بدون واسطه است که در مراحل تهیه انار و آب انار هیچ گونه واسطه ای نباشد.تهیه آب انار در بازار به صورت خانگی و صنعتی می باشد در بازار آب انار طبیعی در شهر هایی که قطب انار هستند.

به صورت سنتی و با استفاده از دستگاههای آب گیری خانگی آب انار گرفته و به دست مشتریان می رسد. این روش بیشتر در کافی شاپها و غیره صورت می گیرد. آب گیری به صورت صنعتی و در شرکتهای تولید کننده آب میوه به صورت عمده انجام می شود٬

و بسته بندی و در بازا های داخلی و خارجی عرضه می شود. آب انار طبیعی بسیار با کیفیت و پرخاصیت است و از انارهای ملس ترش٬ یوسف خانی٬ آلک٬ تبریزی٬ محمدخانی٬ شیرین پاییزه٬ درباب نی ریز٬ شیشه کپ فردوس٬ نادری بادرود٬

ملس یزدی٬ قجاق قم٬ اردستانی مه ولایت٬ بجستانی گناباد٬ خزربردسکن٬ شهسواردانه قرمز٬ ملس اصفهانی دانه قرمز٬ شیشه کپ خراسانی٬ و غیره هستند. خرید آب انار طبیعی در فروشگاههای فروش آب میوه و کافی شاپها به صورت طبیعی تهیه می شود٬

و آب انار بسته بندی شده در فروشگاههای مواد غذایی خریداری می شود.

عرضه آب انار طبیعی در بسته بندی های مختلف

عرضه آب انار طبیعی در بسته بندی های مختلفعرضه آب انار طبیعی در بسته بندی های مختلف در شرکت های تولید کننده اب انار انجام می شود. که در بسته ها در طرح های مختلف و از جنس های مختلف شیشه٬ پاکتی٬ و قوطی فلزی و پلاستیکی عرضه می شوند. ابعاد پاکت به صورت یک نفره کوچک ۱۰۰تا۳۰۰ گرمی است.

 به صورت خانوادگی در پاکت بزرگ یک یا یک و نیم کیلویی عرضه می شوند. عرضه آب انار به صورت عمده در سایت خرید آب انار طبیعی یا در فروشگاه مجازی انجام می شود که در این سایت ها نوع انار و تعداد آن انتخاب و ثبت سفارش می شود.

آب انار طبیعی در سه بسته ی ترش و شیرین و ملس و در رنگ صورت و قرمز و قرمز مایل به سیاه تولید می شود. که وزن و برند و نوع اب انار در ان ذکر شده است عرضه آب انار فله ای و بسته بندی شده و خرده و عمده بدست مشتری می رسد.

برجسته ترین برند های موجود آب انار طبیعی

برجسته ترین برند های موجود آب انار طبیعیبهترین مارک آب انار طبیعی برندی است که در تهیه آن از انار طبیعی و ارگانیک و خالص استفاده شود. که بدون اسانس و رنگ و شکر باشد و بدون افزودنی های مجاز و مواد نگهدارنده تولید شوند.

استریلیزه و پاساوریزه کردن آب انار و قرار دادن آن در پاکت های چند لایه مخصوص یا در شیشه اجازه ورود و رشد میکروب و قارچ را درون بسته نمی دهد. یک آب انار تازه باید از غلظت خوب و به رنگ قرمز یا مایل به سیاه باشد٬ و برای اطمینان از خرید باید از برندهای معتبر خرید نمود.

انار طبیعی باید رنگ و بو و طعم همان میوه را بدهد و اگر در بسته بندی آن عبارت ۹۰ درصد یا ۱۰۰ درصد طبیعی ذکر شده باشد. میتوان به آن اعتماد کرد و بعد از خرید و باز کردن بسته اگر بوی نامطبوع بدهد و تغییر رنگ داده باشد.

نباید از آن استفاده نمود و از خرید آب انار خارجی که بدون برچسب فارسی وزارت بهداشت باشد باید خودداری نمود. از جمله برندهای آب انار سن ایج٬ تکدانه٬ شادلی٬ ملس٬ نارتک٬ سان استار٬ تکدانه٬ گلشن٬ انیک٬ شادلی٬ ارومآدا٬ پدیده٬ چینود می باشد

فروش آب انار با بهترین کیفیت و قیمت

فروش آب انار با بهترین کیفیت و قیمتفروش آب انار با بهترین کیفیت در مراکز فروش معتبر انجام میشود و اغلب بهترین آب انار در مغازهایی است. لذا جلو چشم خریدار آب انار را تهیه و با قیمت های متفاوت بدست مصرف کننده می دهد.

اغلب کافی شاپها نیز آب انار را طبیعی با آب میوه گیری های نیمه صنعتی گرفته و در اختیار مشتری قرار می گیرد. آب انار صنعتی نیز در صورتی که از برند مطمئن و معتبری باشد قابل اطمینان می باشد.                                                    

خرید اینترنتی آب انار طبیعی از طریق سایت فروشگاه یا شرکت و یا ازطریق فروشگاههای مجازی و شبکه های اجتماعی انجام می گیرد. این روش خرید کردن بسیار با صرفه و بدون صرف وقت و هزینه انجام می شود.

توزیع و پخش آب انار ساوه

توزیع و پخش آب انار ساوهساوه اولین و بزرگترین شهر برداشت انار و قطب انار و فراوردهای آن از جمله آب انار می باشد.امار ساوه از گونه های انار ملس و ترش٬ یوسف خانی٬ آلک٬ تبریزی٬ محمدعلی خانی٬ شیرین پاییزه و غیره است.

از ویژگی این انارها خوشمزه٬ پوست نازک با ماندگاری بالا از ویژگی آن است و آب انار از آنها تولید و در سراسر کشور پخش و توزیع می شوند.در ساوه کارخانه تولید فرآوردهای انار از جمله آب انار وجود دارد.

انار بدون واسطه در این کارخانه عرضه و یا قیمت مناسب آب انار تولید و به دست مصرف کننده میرسد. تجار و بازرگانان و شرکت های توزیع کننده در این شهر ها آب انار را بدون واسطه عمده خریداری کرده و به فروشندگان در دیگر شهر ها پخش و به فروش می رسانند.

تامین کننده آب انار طبیعی در کشور

تامین کننده آب انار طبیعی در کشورتامین کنندگان اولیه انار و آب انار طبیعی در کشور شهرهای دارای انار شامل ؛ استان مرکزی ۱.ساوه٬ ۲.خراسان رضوی خراسان جنوبی٬ ۳.فارس ٬۴.اصفهان ٬۵.قم٬ ۶.تبریز٬ ۷.یزد٬ ۸.ارسنجان٬ ۹.لرستان٬ ۱۰.ایلام٬ ۱۱.سمنان٬ ۱۲.کرمانشاه٬ ۱۳.گنبد کاووس و غیره هستند.

انار ابتدا از این شهرها به کارخانه آب میوه گیری انتقال داده می شود و تبدیل به آب انار طبیعی می شوند. در بیشتر این شهرهای قطب انار شرکت تولیدی یا کارگاههای فراوردهای انار از جمله اب انار وجود دارد.

که مستقیم بدون طی کردن مسافت زیاد و بدون واسطه وارد کارخانه می شود و تبدیل به آب انار طبیعی ارزان می شود و بعد از تولید در سراسر کشور عرضه می شوند. مرغوبترین و خوش طعم ترین انار درجه یک در ایران کشت می شود٬ 

و در گونه های بسیار متفاوتی در سراسر کشور هستند. آب انار ایرانی درجه یک نیز از خوش طعمترین و با کیفیت ترین انار است که از انار دانه درشت و قرمز درجه و با کیفیت تهیه می شود.

وارد کننده آب انار طبیعی به کشور

وارد کننده آب انار طبیعی به کشورآب انار طبیعی ممکن است توسط تجار و بازرگانان وارد کشور شود ولی بیشتر وارد کننده آب انار طبیعی کشور هایی هستند که این محصول را در کشور کشت نمی کنند و به دلیل شرایط آب و هوایی درخت انار در این کشورها بار نمی دهند.

این کشورها انار و فرآورده های انار از جمله آب انار طبیعی را از کشورهای دارای محصول انار وارد می کنند. ایران چون اولین کشور تولید کننده و صادر کننده انار و فراوردهای انار در جهان است و بیشترین سطح زیر کشت انار مرغوب را در جهان دارد.

بیشتر صادر کننده انار و فراوردهای آن است و آب انار طبیعی ایرانی از نوع خارجی آن مرغوب تر و خوش طعم تر می باشد. صادر کنندگان فراوردهای انار بیشتر ایران٬ چین٬ امریکا٬ هند٬ اسرائیل٬ مصر٬ اسپانیا٬ ترکیه٬ افغانستان٬ بلژیک هستند که به دیگر کشورها صادر می کنند.

مشخصات و قیمت انواع آب انار

مشخصات و قیمت انواع آب انارمشخصات آب انار خوب و بهترین برند آب انار طبیعی در درجه اول طبیعی و ارگانیک بودن آن است. وجود نشانه هایی در آن که بتوان طبیعی بودن آن را فهمید مثلا از نظر رنگ که بیشتر قرمز صورتی است و غلظت و غیره می توان طبیعی بودن آن را فهمید.

قیمت جهانی آب انار طبیعی و مصنوعی بسته به طبیعی و مصنوعی بودن فرق دارد و طبیعی آن گرانتر است. بر اساس گونه های انار٬ وجود واسطه در تهیه انار و تولید آب انار٬ و بازار فروش و نوسانات بازار متفاوت است.

هر چه آب انار خالص و ارگانیک و با کیفیت و درجه باشد نرخ بالاتری دارد قیمت آب انار طبیعی فراوردهای انار در شهر های قطب انار ارزانتر و با کیفیت تر است. تخفیف خرید آب انار طبیعی در این شهر ها بیشتر است.

به نوعی سوغات این شهر ها می باشد و در بین مسافرین در این شهرها خریدار زیاد دارد. مزایا آب انار طبیعی بسیار و خاصیت فراوانی دارد: ۲. موثر در پیشگیری از سرطان٬ ۲. تقویت سیستم ایمنی٬ ۳. کمک به باروری٬ ۴. دارای آنتی اکسیدان قوی٬

۵. باعث از بین بردن رادیکالهای آزاد٬ ۶. حفظ سلولهای اسیب دیده و کاهش التهاب٬ ۷. دارای ویتامین های K E c A  و اسید فولیک می باشد. ۸. جلوگیری از آلزایمر٬ ۹. کاهش التهاب روده و مفید در بیماری دستگاه گوارش٬

۱۰.درمان آرتریت ٬۱۱. درمان بیماری قلبی٬۱۲ کاهش دهنده فشارخون٬ ۱۳. ضد عفونی و ضد قارچ و ویروس٬ ۱۴. تقویت کننده حافظه٬ ۱۵. تقویت استقامت و عملکرد ورزشی٬ ۱۶. درمان دیابت از جمله خواص آن می باشد.

نمایندگی پخش آب انار طبیعی در مشهد

نمایندگی پخش آب انار طبیعی در مشهدخراسان رضوی و خراسان جنوبی در مشهد یکی از قطب های برداشت انار و تولید کننده آب انار طبیعی هستند. انواع انار ۱. شیشه کپ٬ ۲. بجستانی٬ ۳. خزر٬ ۴. اردستانی٬ ۵. قندمشکی٬ ۶. ملس لیلی برداشت می شود.

انار را مستقیم از مزارع کشاورزی وارد کارخانه کرده و آب انار تولید می کنند. شرکت تولیدی فرآوردهای انار و آب انار در مشهد و نمایندگی پخش آن در مشهد و سراسر کشور است که دفتر فروش آن در پایتخت می باشد٬

این محصول را در سراسر کشور عرضه می کنند. انار شیشه کپ خراسانی معروف ترین انار ایرانی در مشهد است که به صورت فراوردهای انار از جمله آب انار تولید می شود. پخش آب انار عمده در سراسر مشهد در بسته های مختلف عرضه می شود 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09308767373
ایمیل: info@noahtrade.co
تلگرام: @noahtrade
واتس اپ: 09308767373

پاسخی بگذارید