فروش انار
خانه / رب انار / فروش رب انار | صادرات آن به کنیا

فروش رب انار | صادرات آن به کنیا

خواص انار بسیار زیاد است به همین دلیل از قسمت های مختلف آن استفاده می شود: مانند روغن انار که از هسته انار بدست می‌آید، پودر انار که از پوست انار بدست می‌آید. رب انار یکی از محصولات جانبی انار می‌باشد که از تغلیظ آب انار بدست می‌آید. فروش رب انار توسط کارخانه ها و تولید کننده های آن صورت می گیرد. رب انار ایران از کیفیت بالایی برخوردار است، و همین باعث شده، که مشتریان خارجی زیادی داشته باشد و به کشورهای مختلفی صادرات آن صورت گیرد. یکی از کشورهایی که رب انار ایران به آن صادر می  شود کشور کنیا در قاره آفریقا می باشد. صادرات رب انار توسط تولیدکنندگان رب انار صورت می‌گیرد و مستلزم رعایت دستورات بهداشتی است و در کنار آن به بعضی مسائل دیگر، مانند بسته بندی شیک، کیفیت بالا و قیمت رقابتی باید توجه ویژه ای شود.

فروش رب انار | صادرات آن به کنیا

فروش رب انار با بهترین قیمت

فروش رب انار با بهترین قیمت فروش رب انار با بهترین قیمت تنها با خرید نمودن از درب کارخانه میسر می باشد. همان طور که اشاره شد فروش رب انار توسط تولید کنندگان آن و فروشندگان رب انار صورت می گیرد. فروشندگان رب انار دو گروه هستند، گروهی خود کشاورزان باغ دار هستند که رب انار را خود تولید می کنند و عرضه رب انار هم خودشان هستند.
گروه دیگر هم واسطه های فروش هستند که رب های انار را از مراکز مختلف خریداری و با بهترین قیمت و یا قیمت رقابتی به صورت جزئی به خریداران عرضه می کنند. کیفیت رب انار اولین نکته است که باید به آن توجه شود، رب انار ارزان قیمت که اختلاف قیمتی آن زیاد است معمولاً کیفیت خوبی ندارد و آن را هرگز خریداری نکنید زیرا گاها این محصول توسط بعضی کلاهبرداران تولید شده است. 
و ممکن است سلامت ما را در خطر بیاندازد در نتیجه هیچ وقت گول تبلیغاتی مانند، رب انار ارزان را نخورید و سعی کنید، از نمونه های استاندارد و یا اشخاص مورد اعتماد این محصول را خریداری و مصرف نمایید. 

صادرات رب انار به کشور کنیا

صادرات رب انار به کشور کنیارب انار  یکی از محصولات  پر مصرف  در بین مردان  رواج پیدا کرده  است  و همین باعث  به وجود آمدن بازار خرید و فروش رب انار شده است. این بازار خرید و فروش  فقط مربوط به بازار داخل ایران نیست بلکه زمینه تجارت رب انار را هم به وجود آورده است.
 عرضه کننده رب انار ایرانی معمولاً به کیفیت محصول خود اهمیت زیادی می دهد و همین باعث شده است که در کشور های دیگر آوازه رب انار ایرانی بپیچد و همین خود باعث جذب مشتریان خارجی برای این محصول شود، صادرات رب انار به کشورهای مختلفی صورت می گیرد که یکی از این کشورها، کشور کنیا در قاره آفریقا می باشد. پس از ملاحظه می کنید که آوازه رب انار ایرانی به قاره های دور افتاده هم رسیده است. 

ارزان ترین انار ایرانی موجود در بازار

ارزان ترین انار ایرانی موجود در بازارمحصول انار ایران از تنوع بسیار بالایی در بازار  موجود است و از شهرهای مختلفی برداشت می شود و همین طور دارای قیمت های مختلفی است، معمولاً گرانترین انار ایرانی انار یزد، شیراز، نی ریز و ساوه می باشد، انار فردوس و انار راوند کاشان هم از قیمت های متوسطی برخوردار هستند، نمونه های ارزانتر انار ایران هم در شهرهای گرگان و آمل برداشت می شوند. 

انواع انارهای ایرانی عبارتند از :

 •  انار شیرین یزدی
 • انار قجاق گلو بسته و گلو بندانبند
 • انار آقامحمدعلی گلوبسته
 • انار سیاه
 • انار فردوس خراسان
 • انار نیزار قمانار فیروزکوه
 • انار ساوه
 • انار خفر شیراز 

هر کدام از این نمونه انار ها دارای مزه و طعم مختلف می باشد که معمولاً روب انار به دست آمده از آنها هم متفاوت است  مثلا رب انار ساوه دارای طعمی متفاوت نسبت به رب انار فردوس است و همچنین قیمت رب انار فردوس با رب انار ساوه یا یزد متفاوت است. خریدار رب اناری که دنبال ارزان ترین رب انار می باشد در وهله اول باید به دنبال رب اناری باشد که از انار ارزان قیمتی تهیه شده باشد. 

شرکت وارد کننده رب انار به ایران

شرکت وارد کننده رب انار به ایرانرب انار ایرانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل هم همین کیفیت  بالا به کشور های متفاوتی صادر می شود. ولی گاهی اوقات مشاهده می شود که بعضی واردکنندگان کالا، رب های انار خارجی با بسته بندی شیک و جذاب او را به کشور وارد کرده اند که حتی کیفیت آن از نمونه داخلی کمتر است.
 شرکت وارد کننده رب انار به ایران از طریق کشورهایی که در زمینه تولید رب انار فعالیت می کنند این محصول را خریداری به کشور وارد می کنند، تنها برتری آن نسبت به نمونه ایرانی فقط شاید نوع بسته بندی آن باشد و نه کیفیت آن. جدیداً در ایران هم به نوع بسته بندی محصولات غذایی توجه ویژه‌ای شده است که همین باعث شده که محصولات غذایی ایرانی در قفسه فروشگاه های خارجی جلوه نمایی کند.
 امروز معمولاً خریداران به نوع بسته بندی محصول توجه زیادی می کند و گاهی حتی می توان گفت برخی افراد عقیده دارند که محصول خوب و بسته بندی خوب با هم رابطه مستقیمی دارند. 

سفارش رب انار به قیمت تولید

سفارش رب انار به قیمت تولیدتولید کنندگان رب انار در ایران از تنوع بالایی برخوردار هستند کارخانه‌های تولید محصولات غذایی، تولید کنندگان خانگی رب انار و کارگاه های نیمه صنعتی رب انار از نمونه های تولید کننده این محصول، محسوب می شوند.
خریداری که به دنبال سفارش رب انار با قیمت تولید می باشند باید سعی کند محصولی که خریداری می کند را بدون واسطه و مستقیم از تولیدی خرید نمایند البته بعضی کارخانه ها از طریق نمایندگان فروش خود محصولات خود را به دلیل رقابت در بازار به قیمت درب کارخانه به مشتریان عمده عرضه می‌کنند. 
 نوع دیگر فروشنده رب انار هم از طریق اینترنت و فضای مجازی به عنوان عرضه کننده رب انار فعالیت می کند بعضی فروشنده ها امکانات خرید بدون واسطه و قیمت تولید را از طریق سایت برای خرید آنلاین رب انار فراهم کرده‌اند. این گروه معمولاً تولید کنندگان عمده رب انار هستند که در بخش بازاریابی بسیار خوب عمل کردند ایجاد سایت اینترنتی فروش عمده محصولات خود را از این طریق چندین برابر کرده اند. 

لیست کامل تولید کنندگان رب انار در کشور

لیست کامل تولید کنندگان رب انار در کشور لیست کامل تولید کنندگان رب انار در کشور متنوع بوده است، که در سطح بازار به فروش می رسد. یکی از روش های تولید رب انار روش صنعتی یا کارخانه ای آن است در ایران کارخانه های تولید مواد غذایی در کنار بقیه محصولات غذا به تولید رب انار مشغول هستند. در سطح کشور متنوع است.کارخانه هایی که در سطح کشور مشغول هستند، محصولات غذایی مختلفی تولید می کنند و همگی دارای علامت استاندارد و علامت سیب سبز بهداشت هستند که تهیه رب انار با این برندها از نظر بهداشتی هیچ گونه مشکلی ندارد ولی شاید از نظر طعم و مزه هر برند با برند دیگر متفاوت باشد، اینکه بگوییم کدام برند خوشمزه است و کدام برند خوشمزه نیست کار درستی نیست زیرا سلیقه افراد با هم متفاوت است و هر کسی طعم خاصی خود را می پسندد. 

کیفیت بالای رب انار به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای رب انار به چه عواملی بستگی دارد؟کیفیت رب های انار در بازار مختلف می باشد به همین دلیل رنگ و طعم و مزه آن ها با هم متفاوت است. مهمترین عاملی که در طعم رب انار دخیل است، نوع اناری است که با آن این رب تهیه شده است. همانطور که گفتیم در ایران انواع انار های مختلف وجود دارند که مزه آن ها با هم متفاوت است پس مسلما رب های انار آن هم با هم متفاوت است. 

کیفیت بالای رب انار به چه عواملی بستگی دارد؟ 

 • نوع انار اولیه
 • نوع شستشو و ضدعفونی اوليه 
 • جداسازی مواد اضافه و زاید
 • میزان گرمایی که در زمان پخت استفاده می‌شود 
 • نوع دستگاه پخت
 • نوع افزودنی‌ها مورد استفاده
 • روش‌های پخت رب انار 
 • مزه و طعم انار اولیه
 • روش های پاستوریزاسیون 
 • میزان و زمان نگهداری رب انار پس از تولید
 • نوع بسته بندی بعد از تولید
 • جنس بسته بندی
 • شرایط نگهداری بعد از تولید
 • و… 

از رب انار در چه مواردی می توان استفاده نمود؟

از رب انار در چه مواردی می توان استفاده نمود؟کاریرد رب انار در غذا به عنوان چاشنی

 چند نوع از غذاهایی که در پخت آن ها از رب انار استفاده می شود می‌توان به، مرغ شکم پر با انار، آش انار، خورش مرغ با انار، اناربیج، مرغ ترش، فسنجان، خوراک مرغ با رب انار، گوشت ترش، ماهی شکم پر با رب انار، بادمجان کبابی با رب انار، اکبر جوجه، شامی کباب لرستانی، اشاره کرد. 

کاربرد دارویی

 • مصرف رب انار برای تقویت معده و کبد مفید است.
 • رب انار سرشار از ترکیباتی به نام پلی‌فنول ها بوده که باعث پایین آمدن کلسترول بد خون یعنی LDL شده و اجازه نمی‌دهد صفحات چربی در عروق بدن تولید شوند.
 • از خواص رب انار کاهش فشار خون بالا، مصرف رب انار برای بیمارن قلبی عروقی مفید می باشد و باعث کاهش خطرات این بیماری میگردد.
 • رب انار نیز همانند میوه انار سرشار از مواد انتی اکسیدان است و در پیشگیری از بروز سرطان و تقویت سیستم ایمنی بدن نقش دارد.
 • از خواص رب انار کمک به درمان آفت و جوش دهاننیز استفاده میشود. به این منظور مقداری رب انار ترش را به صورت موضعی بر روی جوش یا آفت قرار دهید.
 • مصرف رب انار به تصفیه خون کمک میکند، به این منظور مقداری رب انار را ناشتا مصرف کنید.
 • در طب سنتی از خواص رب انار برای درمان زخم داخلى بينى و سودا استفاده میشود به این منظور، ب انار را با كمى عسل مخلوط نموده و ضماد كنيد.
 • رب انار حاوی انواع ویتامین‌های بوده است. از خواص رب انار تولید انرژی، بهبود عملکرد آنزیم های مفید برای ماهیچه ها، تقویت سیستم قلبی عروقی، سیستم عصبی و دستگاه گوارش است.

بعضی افراد هم از رب انار را به عنوان نوعی لواشک می خورند زیرا رب انار طعم های مختلفی دارد که هر کس بنا به سلیقه خود از نوعی خاص، استفاده می کند طعم‌هایی که معمولا رب های انار دارند عبارتند از:

 • رب انار ترش
 • رب انار شیرین
 • رب انار ملس

همان طور که رب های انار مزه های متفاوتی دارند، رنگ های متفاوتی هممیتواند داشته باشند، مانند رنگ قرمز، قهوه ای، قهوه ای سوخته و یا رنگ هایی شبیه این‌ها. همچنین رب انار شکلهای مختلفی هم دارد، بعضی رب های انار شفاف، بعضی کدر، بعضی تیره، گاها بعضی هم رفیق می باشند. همه این ها را گفتیم که در نهایت بگوییم، مزه، رنگ و شکل رب انار متفاوت می باشد و این تفاوت یا در مرحله ساخت رب انار به وجود آمده است یا رابطه مستقیمی با نوع انار دارد. 

تولید کننده استاندارد ترین انار در ایران

تولید کننده استاندارد ترین انار در ایراناگر بخواهیم تولید کننده استاندارد ترین انار در ایران را معرفی کنیم باید به انارهای صادراتی نگاهی بیندازیم و ببینیم کدام یک از انار های تولید ایران بیشترین صادرات را به خود اختصاص داده است و همچنین از قیمت بالاتری نیز  برخوردار می باشند با آمار و ارقامی که از طریق اینترنت به دست آوردیم متوجه شدیم که انار یزد گرانترین نوع انار صادراتی  در سطح کشور محسوب می‌شود و درصد عمده‌ای از آن به بخش صادرات اختصاص دارد و میزان بسیار کمی از آن در خود کشور مورد  مصرف قرار میگیرد.
 ولی انارهای مختلف دیگر شهرهای ایران هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند که صادرات آنها رونق بالایی دارد، مانند انار ساوه، فردوس، قم و دیگر شهرها. 

فروش رب انار در بازار بین المللی

فروش رب انار در بازار بین المللی فروش رب انار در بازار بین المللی رابطه مستقیم با کیفیت محصول دارد زیرا این بازار  مملو از انواع رب انار های مختلفی است از کشورهای مختلف. هر کدام از این رب انار ها دارای طعمی خاص با کیفیت خاص می باشد. رقابت در این بازار از بازار داخلی سخت‌تر می باشد زیرا انوع مختلف رب انار صادراتی باعث می‌شود.
 میزان وضعیت اقتصادی کشور کمی بهبود یابد چون ارز اوری به داخل کشور صورت میگیرد. البته فروش رب انار در بازار بین المللی یک امتیاز مثبت برای یک کشور می تواند تلقی شود چون در سطح دنیا برای خود مشتری جذب کرده و محصول خود را به فروش می رساند.

سهم انار ایرانی در بازار های خارجی

سهم انار ایرانی در بازار های خارجیاگر بخواهیم در مورد سهم انار ایرانی در بازار های خارجی صحبت کنیم، باید بگوییم که ایران بزرگترین صادر کننده انار در دنیا محسوب می شود به نحوی که در گذشته ۹۰ درصد بازار انار کره جنوبی، از ایران تامین می شده است، ولی بنا به دلایلی مختلف آمریکا توانست این میزان را کاهش دهد.
 ایران با دارا بودن ۷۶۰ نمونه انواع انار این پتانسیل را دارد که با فرآوری محصولات جانبی انار و یا صادرات خود انار به شیوه های جدید و بسته بندی های شیک و مدرن، از صادرات آن به روش سنتی جلوگیری کند و علاوه بر ارز آوری بیشتر برای کشور، زمینه ایجاد شغل برای جوانان را از طریق احداث کارخانه های فرآوری یا بسته بندی انار را به وجود آورد. 

خرید ارزان ترین رب انار در بازار

خرید ارزان ترین رب انار در بازارخرید ارزان ترین رب انار در بازار با استفاده از روش‌های گوناگونی قابل خرید است. خرید از تولید کننده،که به صورت مستقیم صورت می گیرد یکی از روش‌های خرید رب انار در سطح کشور می باشد.
 تولید کننده رب انار به دلیل اینکه انار اولیه خود را از روش های ارزان خریداری می کند می‌تواند انار تولیدی خود را به قیمت ارزان به دست مشتری برساند. تولید کننده های رب انار، دو نوع هستند یک نوع تولید کننده که خود به کار پرورش درخت انار مشغول هستند  و به روش سنتی و فصلی کار می کنند و فقط محصول کاشت خود را به رب انار تبدیل و  در بازار می فروشند.
نوع دیگر تولید کننده‌ی رب انار، تولید کننده هایی هستند، که رب انار آنها از انار دیگر کشاورزان تهیه می شود،  و معمولاً ارزانترین نوع رب انار از لحاظ قیمت  در بازار فروش بوده است و با قیمت ارزان تری هم به دست مصرف کننده می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09308767373
ایمیل: info@noahtrade.co
تلگرام: @noahtrade
واتس اپ: 09308767373

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید رب انار | فروش آن در بسته بندی های درجه یک

کارخانه تولید رب انار، در شهرهای مختلفی فعالیت می کند. این کارخانه فروش آن در بسته بندی های درجه یک را از سوی نمایندگی هایی که در سراسر ایران دارد و همچنین فروش

پاسخی بگذارید