فروش انار
خانه / گوجه فرنگی / فروش گوجه فرنگی | تولید کنندگان برتر گوجه فرنگی در سراسر کشور

فروش گوجه فرنگی | تولید کنندگان برتر گوجه فرنگی در سراسر کشور

فروش گوجه فرنگی در سرتاسر کشور با قیمت مناسب و کیفیت بالا در میدان های عرضه میوه و تره بار و همچنین مراکز عرضه این محصول به فروش می رسد. 

گوجه فرنگی از نظر علم گیاه شناسی میوه تلقی می شود و در علوم کشاورزی جزء میوه و تره بار به شمار می آید. 

کشور ایران به دلیل این که از برترین پرورش دهنده های این محصول می باشد و حجم بسیاری از زمین های کشاورزی خود را به کاشت و برداشت این محصول اختصاص داده است باعث شده علاوه بر تازه خوری، این محصول در کارخانه های داخلی به انواع فراورده ها از این محصول تبدیل شوند. 

یکی از این محولات تولیدی، پوره گوجه فرنگی است که یک نوع ماده غذایی آبکی است که در انواع پخت و پز ها استفاده می گردند.

فروش گوجه فرنگی | تولید کنندگان برتر گوجه فرنگی در سراسر کشور

فروش گوجه فرنگی به صورت عمده

فروش گوجه فرنگی به صورت عمدهتولید گوجه فرنگی به دو دسته کاملا مجزا تقسیم می شود که عبارتند از:

 • تولید برای مصرف تازه
 • تولید برای تبدیل

یکی از خریداران گوجه فرنگی به صورت عمده توسط کارخانه های فراورده کننده گوجه فرنگی می باشد. یکی از رایج ترین محصولات تولید شده در کارخانه ها از گوجه فرنگی، سس گوجه فرنگی می باشد که همراه بسیار از غذا ها به ویژه فست فود ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

سس گوجه فرنگی در واقع ترکیبی از رب گوجه فرنگی، شکر، سرکه و سایر افزودنی های دیگر می باشد که در طی پروسه ای تولید و در بسته بندی های کوچک و بزرک برای فروش عرضه می شود. 

سس های گوجه فرنگی نیز مانند سس گوجه فرنگی باید دارای رنگ روشن، شفاف و بدون هیچ گونه ناخالصی و دانه های تیره باشد همچنین باید دارای قوام و غلظت یکنواخت نیز باشد.

مرکز اصلی تولید گوجه فرنگی در کشور

مرکز اصلی تولید گوجه فرنگی در کشوریکی از جمله مراکز تولید گوجه فرنگی در کشور که توانسته چه در زمینه کاشت، برداشت از سایر استان های کشور پیشه بگیرد و همچنین در تولید گوجه فرنگی خارج از فصل نیز پیشتاز است می توان به شهرستان دشتی و دیر استان بوشهر که بیشترین سطح زیر کشت را دار می باشند. 

در شهرستان دشتی بیشتر مردم آن مشغول به کار کشاورزی می باشند و از این راه زندگی خود را می گذرانند. 

در شهرستان دشتی علاوه بر تولید کشاورزی سایر محصولات باغی نیز بدست می آید که عبارتند از:

 • گندم
 • جو
 • جالیز
 • ذرات دانه ای
 • سیب زمینی
 • انواع سبزیجات
 • کنار پیوندی

فروش گوجه فرنگی بوشهر علاوه بر تامین نیاز مصرف داخلی به گوجه فرنگی تازه این محصول برای تولید فراورده های دیگر به کارخانه به قیمت مناسب عرضه می گردد.

بزرگترین کشورهای تولیدکننده گوجه فرنگی در جهان

بزرگترین کشورهای تولیدکننده گوجه فرنگی در جهاناز جمله بزرگنرین کشور های تولید کننده گوجه فرنگی در جهان می توان به کشور های که در ادامه بیان خواهیم نمود نام برد که عبارتند از:

 • آمریکا
 • ترکیه
 • ایتالیا
 • برزیل
 • ایران
 • اسپانیا
 • مکزیک
 • روسیه

گوجه فرنگی بخش بسیار مهمی از رژیم غذایی مردمان مدیترانه ای را به خود اختصاص می دهد. این محصول در بسیاری از غذا های آن ها مورد استفاده قرار می گیرد و یا اگر به صورت تازه استفاده نکنند، فراورده بدست آمده از گوجه فرنگی مانند انواع سس ها را مصرف می نمایند. 

بدین صورت تحقیقات نشان داده که افرادی از رژیم مدیترانه ای استفاده می کنند کمتر به بیماری های قلبی و سرطان مبتلا می گردند.

بازرگانی انواع محصولات کشاورزی

بازرگانی انواع محصولات کشاورزیشرکت های بازرگانی انواع محصولات کشاورزی، محصولاتی خریداری شده خود از تولید کنندگان را به قیمت مناسب به مصرف کننده به فروش می رساند و در واقع این شرکت ها نقش صادر کننده انواع گوجه فرنگی و سایر صیفیجات تولید شده در داخل به خارج کشور با قیمت مناسب دارند. 

قیمت گوجه فرنگی امروز در بازار بسته به عوامل اقتصادی و وجود دلالان و واسطه ها متغییر است اما اگر این محصولات را از میادین میوه و تره بار به صورت مستقیم خریداری کنید این عوامل بر روی آن تاثیر نخواهد داشت.

گوجه فرنگی علاوه بر این که دارای رنگ و شکل بسیار زیبایی می باشد از جمله سبزیجاتی بسیار خوشمره و پر خواص بشمار می رود. 

بعضی از افراد به خوردن گوجه فرنگی حساسیت دارند ولی اگر شما از جمله افرادی هستید که می توانید این محصول را به راحتی استفاده نماید توصیه می گردد که حتما آن را در برنامه غذایی خود گنجانده و از خواص آن استفاده نماید که عبارتند از:

 1. سالم نگه داشتن عضلات
 2. سلامت چشم
 3. محافظت نودن بدن در برابر رادیکال های آزاد
 4. کاهش وزن
 5. سالم نگه داشتن دندان
 6. مقاوم نمودن استخوان
 7. مانع از انباشته شدن چربی
 8. درخشان نمودن پوست
 9. درمان آکنه
 10. درمان اگزما
 11. درمان خشکی پوست

خرید گوجه فرنگی به قیمت درب کارخانه

خرید گوجه فرنگی به قیمت درب کارخانهلیست قیمت گوجه فرنگی در بازار را می توانید از میادین میوه و تره بار مطلع شوید و در این میادین به دلیل حذف واسطه ها قیمت محصول عرضه شده برای تهیه محصولات بدست آمده از گوجه فرنگی در کارخانه ها به قیمت تولید کننده عرضه می شود. ی

یکی از جمله محصولات اصلی تولید شده از گوجه فرنگی رب گوجه است که به صورت کنسرو در وزن های مختلف و یا به صورت فله ای به بازار برای فروش عرضه می شود. 

فروش گوجه فرنگی ربی در مراکز و میدان های عرضه میوه و تره بار و خرید گوجه فرنگی برای تهیه رب گوجه فرنگی در کارخانه ها باید دارای ویژگی های زیر باشد که عبارتند از:

 1. گوجه فرنگی درشت
 2. پوست نازک
 3. بافت نرم
 4. توپر
 5. رنگ قرمز تند
 6. دارای طعم خوب
 7. گوجه کاملا سالم
 8. بدون هسته
 9. عاری از آلودگی
 10. کپک
 11. آفات

هنگام انتقال گوجه فرنگیها به کارخانه باید مراقب بود تا فشار های وارد شده از حرکت ماشین، به گوجه فرنگی ها آسیب نرساند، بنابر این می توان گفت بهتر است گوجه فرنگی ها را در باکس های کوپک و مناسب حمل و  نقل استفاده نمود. 

همچنین شستشو و ضد عفونی گوجه فرنگی هنگام جدا نمودن ذرات گل و لای و هر گونه آلودگی بسیار از اهمیت بالای برخردار می باشد.

تهیه ارزان ترین گوجه فرنگی

تهیه ارزان ترین گوجه فرنگیمشتریان می توانند برای تهیه گوجه فرنگی ارزان به میادین میوه و تره بار سرتاسر کشور مراجعه نمایند و محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب تهیه نمایند. گوجه فرنگی از جمله محصلات تولید شده کشاورزان در سرتاسر جهان می باشد که استفاده فراوانی در تهیه انواع غذا ها دارد که در اینجابه بخشی از این موارد اشاره خواهیم نمود که عبارتند از:

 1. در حال حاضر گوجه فرنگی در سرتاسر جهان به روش های مختلفی چه به صورت تازه در انواع سالاد و یا فراورده شده در انواع سوپ، سس و رب استفاده می شود. 
 2. در واقع آب گوجه فرنگی نیز، یک نوشیدنی بسیار خنکی است که برای تهیه بسیاری از نوشیدنی ها مانند کوکتل ها و بلادی مری ها مورد استفاده قرار می گیرد. 
 3. گوجه فرنگی دارای خاصیت اسیدی است به همین دلیل ذخیره سازی آن در انبار به صورت خام، سس و رب آسان می باشد. 
 4. همچنین این میوه می تواند به صورت ورقه های کوچک خشک شده در آمده و در روغن زیتون نگهداری کنید. 
 5. گوجه فرنگی در غذا های مدیترانه ای مخصوصا در ایتالیا برای تهیه پیتزا و سس پاستا بسیار استفاده دارد. 

بازار فروش گوجه فرنگی در کشور

بازار فروش گوجه فرنگی در کشورگوجه فرنگی گیلاسی که به نام های دیگری چون گوجه گیلاسی و یا گوجه مینیاتوری نیز در بازار شناخته شده می باشند در واقع یک میوه گرد و گوچک می باشد که بیان شده بدست آمده ار ترکیب ژنتیکی گوجه انگوری و گوجه فرنگی اهلی می باشد. اندازه گوچه گیلاسی از یک بند انگشت تا به اندازه یک توب گلف متفاوت می باشد و همچنین می توانند به شکل کروی تا اندکی مستطیلی مشاهده شوند. گرچه در بازار نوع قرمز آن بیشتر وجود دارد اما این میوه به رنگ های دیگری چون زرد، سیاه و سبز دیده می شود 

گوجه فرنگی های گیلاسی که مستطیل شکل می باشند معمولا ویژگی های مشترکی با گوجه فرنگی های آلویی دارند و به نام گوجه فرنگی انگوری شناخته می شوند. 

فروش عمده گوجه گیلاسی در میادین میوه و تره بار سرتاسر کشور عرضه می گردد و در این میادین به دلیل حذف واسطه ها و دلالان می توان گفت قیمت گوجه گیلاسی، هم قیمت تولید کننده می باشد.

از این میوه در تهیه انواع غذا ها و سالاد ها و همچنین برای تزیین استفاده می گردد.

توزیع کننده مدل های متنوع گوجه فرنگی در کشور

توزیع کننده مدل های متنوع گوجه فرنگی در کشورمدل های متنوع گوجه فرنگی در گلخانه ها پرورش داده می شوند که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم نمود:

 1. گوجه فرنگی سان مارزانو
 2. گوجه فرنگی زینتی
 3. گوجی بری
 4. گوجه صادراتی وارداتی آمریکا
 5. گوجه فرنگی رقم آلیکانته
 6. گوچه فرنگی مشکی یا سیاه نیلی رز
 7. گوجه فرنگی طرد گلابی یا گوجه لامپی
 8. گوچه بنفش چروکی

همانطور که در بالا اشاره شد در گلخانه ها انواع گوچه فرنگی ها در شکل و شمایل متفاوت پرورش می دهند و روز به روز به تنوع این محصول افزوده می شود. 

فروش عمده گوجه فرنگی گلخانه ای در بازار کشور و میادین میوه و تره بار در هیچ کدام از فصل های سال بدون رونق نمی باشد و همیشه خریداران خود را دارد.

لیست قیمت گوجه فرنگی در بازار روز

لیست قیمت گوجه فرنگی در بازار روزیکی از مهم ترین موضاعتی که باید برا آن توجه داشت قیمت گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی می باشد و همین امر می تواند بر تسلط داشتن بر بازار های داخلی و خارجی نقش مهمی داشته باشد. 

هر چه گوجه های گلخانه ای دارای درجه کیفی بالاتری داشته باشند به تناسب آن نیز قیمت فروش گوجه گلخانه ای صادراتی نیز به همان نسبت بالاتر است. 

نحوه پرورش گوجه فرنگی گلخانه ای طبق مراحل زیر است:

 • ایجاد دمای مناسب قبل از کاشت گوجه فرنگی در گلخانه.
 • انتخاب یک نوع گوجه فرنگی
 • محیط مناسب برای کاشت
 • ایجاد نمودن سیستم آبیاری
 • سپس بدز را کاشته
 • به طور مرتب به آن کود دهید و خاک را برای تغذیه مناسب کنید. 
 • شاخه های اضافه را از بین ببرید
 • بوته گوجه فرنگی را سرپا نگه داشته
 • میوه و گیاه را هرس نماید
 • حدالامکان برداشت را به تاخیر بیاندازید

برای کاشت گیاه گوجه فرنگی باید مراحل بسیاری طی شود تا بتوانید یک محصول مناسب را بدست آورید. 

این گوجه فرنگی های تولید شده در میادین میوه و تره بار به فروش می رسند و شما می توانید با مراجعه به این مراکز لیست قیمت گوجه فرنگی در بازار روز را مطلع شوید.

سفارش آنلاین گوجه فرنگی ارزان قیمت

سفارش آنلاین گوجه فرنگی ارزان قیمتامروزه یکی از راحت ترین روش های خرید که طرفداران بسیاری دارد و روز به روز به طرفداران آن نیز افزوده می گردد خرید و سفارش آنلاین محصولات می باشد. 

شما در هر کجای دنیا باشید می توانید با مراجعه به سایت های عرضه کننده محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و این خرید مربوط به خرید یک کالا نمی باشد و شما از این طریق می توانید هر نوع محصول مورد نیاز خود را خریداری نماید. 

امروزه به دلیل این که کشور ایران از جمله تولید کننده گان برتر و ممتاز گوجه فرنگی در جهان به شمار می روند به همین دلیل بسیاری از تولید کننده گان فراورده های بدست آمده از گوجه فرنگی تمایل به خرید این محصولات با کیفیت از کشور ایران را دارند. 

آن ها می توانند از طریق این سایت های اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز محصول مورد نظر خود را خریداری نماید. شرکت صادرات گوجه فرنگی برای فروش عمده گوجه فرنگی صادراتی خود در صورت تقاضای خریدار نمونه ای از محصول را برای خریدار در هر کجای دنیا باشد ارسال می کند و سپس بعد از تائید نهایی توسط خریدار این محصول را در بسته بندی مناسب ارسال می نماید. 

صادر کنندگان گوجه فرنگی، قیمت گوجه صادراتی خود را متناسب به نوع بسته بندی، کیفیت محصول، نوع محصول، هزینه حمل و نقل و سایر عوامل موثر قیمت گذاری می نمایند.


انواع فراورده های گوجه فرنگی

انواع فراورده های گوجه فرنگیگوجه فرنگی ها در واقع محبوب ترین و رایج ترین محصولات تولید شده در گلخانه ها  در تمام جهان می باشند. در گلخانه ها با کنترل دمای مناسب و فراهم نمودن نور کافی در تمام دنیا می توان دو بار در سال می توان گوجه فرنگی برداشت کرد. شرایط درون گلخانه ها مرتبا بررسی می شود تا هیچ بیماری برای این گیاهان به وجود نیاید و عملیات گرده افشانی به خوبی صورت گیرد.  گوجه های تولید شده در گلخانه ها و زمین های کشاورزی به منظور مصارف گوناگونی تهیه و تولید می شوند و از آن ها فراورده های متفاوتی در کارخانه ها علاوه بر تازه خوری بدست می آید.انواع فراورده های بدست آمده از گوجه فرنگی به شرح زیر است:

 1. سس گوجه فرنگی یا کچاب
 2. رب کنسرو گوجه فرنگی
 3. آب گوجه فرنگی
 4. پودر گوجه فرنگی

فروشنده گوجه فرنگی در اندازه های گوناگون

فروشنده گوجه فرنگی در اندازه های گوناگونمرکز فروش گوجه فرنگی در اندازه های گوناگون در سرتاسر کشور وجود دارد و شما می توانید گوجه فرنگی مورد نیاز خود را از این مراکز با قیمت مناسب خریداری نماید 

یکی از موارد استفاده از گوجه فرنگی پودر گوجه فرنگی می باشد که در صنعت غذا سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. 

برای تهیه این محصول ابتدا باید گوجه فرنگی ها را پس از شستشو و ضد عفونی کردن با استفاده از مواد افزودنی به خوبی به وسیله دستگاه های خشک کن صنعتی خشک و سپس پودر نمود. 

امروزه پودر گوجه فرنگی در تهیه سایر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از:

 • سس کچاپ
 • رب گوجه فرنگی
 • چاشنی غذا
 • سوپ آماده
 • غذا رژیمی 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09308767373
ایمیل: info@noahtrade.co
تلگرام: @noahtrade
واتس اپ: 09308767373

پاسخی بگذارید