فروش انار
خانه / پوست انار / مرکز خرید پوست انار | بهترین تولیدکنندگان آن در داخل و خارج از کشور

مرکز خرید پوست انار | بهترین تولیدکنندگان آن در داخل و خارج از کشور

یکی از بهترین نقاط  هر کشور و شهری برای خرید محصولات کشاورزی و غذایی مراکز اصلی مانند بازار ها و فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و یا سوپرمارکت های آن شهر یا کشور به شمار می روند . در این مطلب سعی می‌کنیم مراکز خرید پوست انار را به تفکیک معرفی کنیم تا بتوانید در زمان مراجعه برای خرید پوست انا با شناخت و آشنایی کامل از این مراکز خرید کنید .همچنین موارد بالایی که به آنها اشاره در خود نمایندگی هایی را جای داده اند تا مشتریان بتوانند به صورت مستقیم و بدون واسطه از آن خرید نماید تا هم از لحاظ کیفیت محصول و هم از نظر هزینه صرفه جویی خوبی داشته باشند. قدمت بازارهای فروش پوست انار به دهه‌ها قبل بر می‌گردد. در کشورمان اگر به دنبال خرید پوست انار با کیفیت و مناسب هستید، می‌توانید به مراکز پخش و فروش این محصول در شهرای بزرگ و کوچک سر بزنید. پیدا کردن پوست انار ارزان از بازار کار سختی نیست، به این دلیل که تعداد زیادی بازار مشهور و عظیم همراه با تعداد بی شماری مغازه در شهرای شمالی و یا ساوه و در حومه شهر وجود دارند. چالش اصلی در کار ساده‌ی پیدا کردن ارزان این محصول و، دوری کردن از محصول بی‌کیفیت است. در ایران ممکن است در مغازه‌های برنددار و فروشگاه‌های عرضه کننده پوست انار  نیز محصولات بی کیفیت شده وجود داشته باشد. بعضی از مردم مستقیم سراغ محصول غیر اصلی می‌روند، بعضی نیز سعی می‌کنند از خرید چنین محصولی دوری کنند. مرکز خرید پوست انار در کشورمان کم نیستند و حتی در بعضی از مواقع این محصول به کشور های همسایه و اروپایی نیز صادر می شود.

مرکز خرید پوست انار | بهترین تولیدکنندگان آن در داخل و خارج از کشور

مرکز خرید پوست انار در تهران

مرکز خرید پوست انار در تهرانمیدان مرکزی میوه و تره بار با وسعت ۲۷۰ هکتاری تهران یکی از بزرگترین مرکز خرید پوست انار در تهران به شمار می رود و روزانه مشتریان زیادی را به خود جلب، و روزانه ۶۰ تا ۱۰۰ هزار نفر در آن تردد می‌کنند. با کمی گشت و گذر در این بازار بزرگ می توان پوست انار نصف قیمت و همچنین پوست انار صادراتی را پیدا کرد. خیلی از کسانی که خریدار پوست انار در این بازار هستند بیشتر مغازه داران هستند که اول صبح برای دانستن قیمت روز و خرید این نوع از محصول به این مکان مراجعت می کنند. در این مکان فروشنده پوست انار سعی می کند با قیمتی مناسب تمامی مشتریان خود را راضی کند برای همین بیشتر خریداران آن تمایل به خرید عمده پوست انار دارند تا از تخفیف خوبی در خرید برخوردار باشند. با توجه به اهمیت نقش این میدان مرکزی در کنترل قیمت‌ میوه و تره بار در سطح شهر ؛ اگر فعالیت این میدان حتی برای یک روز متوقف شود، قیمت میوه در سطح شهر تا ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت.

عوامل موثر در تعیین قیمت پوست انار

عوامل موثر در تعیین قیمت پوست اناریکی از ویژگی‌های محصولات کشاورزی مانند پوست انار و یا سایر محصولات نوسانات مداوم قیمت آنها است. عوامل بسیاری وجود دارد که می‌تواند منجر تعیین قیمت و نوسان قیمت‌ها در این بخش شوند. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به تغییرات فصلی و سیکلی در عرضه، انتقال نوسان از قیمت‌های جهانی به بازار داخلی پوست انار و نوسانات ناشی از روند عمومی قیمت‌ها اشاره کرد. بر اساس مطالعات انجام شده در ایران پوست انار از محصولات باغی پرمصرف در سبد غذایی می‌باشد و در ردیف کالاهای محبوب قرار گرفته است. علیرغم اهمیت پوست انار و خاصیتی که این محصول دارد، بازار این محصول استراتژیک همواره مستعد بروز نوسانات قیمتی می‌باشد. از این رو در این مطلب عوامل موثر بر تعیین قیمت پوست انار بررسی شده است. به این منظور، برای درک بهتر این عوامل آنها را به صورت جداگانه در زیر آورده ایم که عبارت هستند از:

 • تغییرات فصلی
 • قیمت جهانی 
 • بازرا واردات و صادرات
 • تولید سالانه این محصول

خرید پوست انار نصف قیمت

خرید پوست انار نصف قیمتمقایسه متوسط قیمت‌های داخلی و جهانی پوست انار نشان می‌دهد که قیمت جهانی پوست انار در جهان با مبنا قراردادن قیمت دلار این روزها  قیمت این محصول در کشور نصف قیمت جهانی آن  است، به همین منظور است که بیشتر بازرگانان کشورهای دیگر تمایل به خرید پوست انار نصف قیمت از ایران هستند. همچنین برای خرید نصف قیمت پوست انار از بازار داخلی می توان سفارشات خود را به صورت عمده داد تا با این روش قیمت خرید برای خریداران نصف شود. قیمت‌های پایین انگیزه خریداران کنندگان را برای خرید بیشتر پوست انار بیشتر می‌کند.

برترین تولید کننده پوست انار

برترین تولید کننده پوست انارعلاوه‌ بر ایران که برترین تولید کننده پوست انار است، ‌در کشورهایی چون ترکیه، افغانستان، پاکستان، ‌هندوستان، ارمنستان، گرجستان، تاجیکستان، اردن، مصر، ایتالیا، تونس،نیز این محصول تولید می شود. قسمت‌های وسیعی از سرزمین ما که در محدوده کویر مرکزی (دشت کویر و کویر لوت)  این منطقه شامل دامنه‌های زاگرس در لرستان، کردستان و بختیاری است واقع شده است، شرایط آب‌وهوایی خشک و نیمه‌گرمسیری دارد که درختان انار می‌توانند در چنین شرایطی اهمیت خاصی داشته باشند. به همین دلیل در تمام استان‌های کشور که در حاشیه کویر مرکزی قرار دارند، کشت‌وکار انار از قدیم رونــق ویژه‌ای داشته و سطح زیر کشت، تنوع ارقام، میزان رشد و باردهی درخت و کیفیت محصول آن قابل‌توجه است.همانگونه که اشاره شد این مناطق در ایران و جهان برترین تولید کنندگان پوست انار به شمار می روند.

فروش ویژه پوست انار در ایران

فروش ویژه پوست انار در ایرانخیلی از شهرهای  که در ایران به تولید پوست انار پرداخته اند در این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم و نزدیک شدن به واسطه اینترنت محصولات تولیدی خود را در فروشگاه های اینترنیی به صورت فروش ویژه پوست انار در ایران عرضه کرده اند. برای مثال یکی از این شهرها شهر همدان است که  هدف از ایجاد مرکز فروش ویژه  محصولات کشاورزی مانند پوست انار را عرضه مستقیم کالا و محصولات و حذف واسطه ‌های کاذب و جلوگیری از گرانی محصولات می دانند و  محصولات و کالاهای موجود در این مرکز مستقیم از محل تولید به بازار عرضه می‌شود. این مرکز به طور دائم در این شهر و دیگر شهرها دایر خواهد بود و مراجعان به این مرکز مایحتاج خود را با قیمت و کیفیت مناسب تامین می‌کنند.

ارائه کننده پوست انار مرغوب صادراتی

ارائه کننده پوست انار مرغوب صادراتی طبق آمار صادرات گمرک ایران طی سال‌های ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۸، صادرات انار و پوست انار به کشورهای همسایه و اروپایی روند صعودی داشته و آن هم به‌دلیل کیفیت بهتر در بسته‌بندی و انبارداری است.صادرات انار از دیرباز ارزآوری بسیار خوبی را برای کشور به همراه داشته است.بیش از نیمی از انار جهان در ایران تولید و به کشورهای مختلف جهان صادر می‌شود. درگذشته ایران تنها ارائه کننده پوست انار مرغوب صادراتی به دنیا محسوب می‌شد. از مرغوب ترین انار صادراتی ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ملس ساوه
 • رباب نی ریز
 • شیشه کپ فردوس
 • نادری بادرود 
 • ملس یزدی
 • قجاق قم
 • اردستانی مه ولات
 • بجستانی گناباد
 • و خزر بردسکن.

سفارش پوست انار به صورت عمده

سفارش پوست انار به صورت عمدهبه طور میانگین زمانی که محصولات کشاورزی و یا باغی مانند پوست انار و یا سایر محصولات  به دست مشتری برسد . واسطه در این میان وجود دارد که اگر برای هر واسط ۲۰ درصد سود در نظر گرفته شود .محصولی که به دست مشتری نهایی می رسد بیش از دو برابر قیمت واقعی را خواهد داشت. که این مبلغ می تواند ببین کشاورز و مشتری نهایی سرشکن شود. و مشتری محصول را با قیمت پایین تری خریداری نماید و کشاورز نیز سود بیشتری را کسب نماید. و برای اینکار نیاز هست که سفارش پوست انار به صورت عمده محصولات کشاورزی را توسعه دهیم. در تمامی کشورهای پیشرفته نیز تجارت الکترونیک به کمک کشاورزان آمده تا بتوانند محصولات خود را به صورت مستقیم و عمده بی واسطه سفارش نمایند.سفارش عمده پوست انار می تواند هم نیاز خریدار و هم نیازاز تولید کننده را برطرف نماید .برای سفارش عمده پوست انار می توانین به فروشگاه های اینترنتی و یا بازارهای خرید و فروش این محصول در شهرا مراجعه کرد. البته شکی نیست که دلال و واسطه هم در این بازار نقش دارد.اما مشکل جایی اتفاق می افتد که برخی از این واسطه ها در این زنجیره هیچ ارزش افزوده ایی خلق نمی کنند. و تنها باعث افزایش قیمت ها می شوند.با توجه به خواص پوست انار و مزایا پوست انار مرکز فروش پوست انار و همچنین فروشنده پوست انار در ایران زیاد می باشند.

صادرات پوست انار به کشور های همسایه

صادرات پوست انار به کشور های همسایهبزرگترین تولید کننده انار و صادرات پوست انار به کشور های همسایه، ایران است. کشوری با رکورد تولید بیش تر ۱ میلیون تن در سال تخمین زده می شود.اکثر محصولات ایران برای صادرات به کشور های همسایه عرضه می شود.برآورده شده است که یک کیلو انار در ایران به ارزش ۹ تا ۱۰ دلار است که با ارزش چیزی حدود یک بشکه نفت ۵ کیلوگرمی برابری می کند. عمده صادرات از این کشور به کشور های حاشیه خلیج فارس و چین می باشد. در ایران بیش از ۷۴۰ نوع انار وجود دارد اما شهسوار دانه قرمز، میخوش، شیرین ساوه، آلک ساوه، ملس اصفهانی دانه قرمز، شیشه کپ خراسان و قجاق قم از انواع معروف انار ایرانی‌اند. گفتنی است انار تازه به ۲۰ کشور جهان از جمله آلمان، انگلستان، امارات متحده عربی، اوکراین، سوئد، سوئیس، هلند و کره جنوبی صادر شده و در این بین کره جنوبی بزرگترین خریدار پوست انار از ایران بوده است.

عرضه مستقیم پوست انار به سراسر کشور

عرضه مستقیم پوست انار به سراسر کشوربا توجه به این که شهر ساوه از بزرگترین شهرهای تولید پوست انار در کشور شناخته می شود ، به خاطر این امر  فروشندگان زیادی در این شهر وجود دارند که به عرضه مستقیم پوست انار به سراسر کشور مشغول هستند .خریداران زیادی هم که نیاز به پوست انار مرغوب و با کیفیت هستند سعی میکنند به صورت مستقیم آن را خریداری نمایند تا هم در زمان و هم در قیمت از هزینه کمتی برخوردار باشند. خریداران سعی کنند در هر شرایطی پوست انار را به شکل عمده خریداری نمایند. این نوع خرید مزیت های بیشتری برای خریداران در بردارد و به صرفه تر است. خرید پوست انار هم مانند تمام مواد دیگر اگر به شکل عمده خریداری شود، قیمت بسیار کم تری خواهد داشت.

توزیع و پخش انار در سراسر کشور

توزیع و پخش انار در سراسر کشوراین روز ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اسفاده از فضای وب توزیع و پخش انار در سراسر کشور به صورت اینترنتی انجام می شود تا ایران هم از این غافله دور نمانده باشد . از سویی دیگر محور خرید اینترنتی این محصول می تواند از بهترین و کاربردی ترین محور های خرید عمده باشد. چرا که عدم حضور واسطه در این محور موجب می گردد تا بتوان شاهد بهترین نوع از انار ساوه بود.

از سویی دیگر میزان کیفیت و مرغوبیت یک محصول بر قیمت خرید نهایی آن در مرکز خرید اینترنتی موثر است. نمایندگی پخش کلیه شرایط را برای خریداران عمده در سراسر بازار های داخلی و خارجی را فراهم نموده است. 

با توجه به محبوبیت اناره ساوه در کشور و جهان فروشندگان زیادی در درون بازار داخلی به توزیع و پخش انار در سراسر کشور نموده اند تا مشتریان در نقاطی از این کشور که هستند بتوانند دسترسی و خریدی آسان به همراه داشته باشند.

بهترین مارک پوست انار ایرانی در بازار

بهترین مارک پوست انار ایرانی در بازاردر داخل بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغی با کمی گشت و گذر می توان با بهترین مارک پوست انار ایرانی در بازار آشنا شد . برای مشخص کردن بهترین مارک از این محصول باید به محاسن و معایب پوست انار تولیدی آن مارک توجه ویژه داشت تا بهترین آن را معرفی کرد. در ادامه با بهترین مارک پوست انار ایرانی در بازار آشنا خواهیم شد:

 • مارک موفق
 • مارک کامبیز
 • مهرام

بازار انواع انار ایرانی در جهان

بازار انواع انار ایرانی در جهانبا توجه به محبوبیت انار ایران مخصوصا انار ساوه دلالان زیادی در کشور و همچنین خارج از کشور انار تولیدی از باغداران را خریداری و در بازار های جهانی به فروش می رسانند. برای همین با کمی سرچ و جستوجو می توان بازارهایی که اقدام به فروش انار ایرانی را کرده اند پیدا کرد. انار بازار پر طرفداری در بین کشورهای اطراف و منطقه ی آسیایی و حتی اروپایی نظیر ترکیه و روسیه دارد. ایران از معدود کشورهای جهان است که انار را در تمامی نقاط کشور دارا است و می تواند با پرورش و رسیدگی به کشاورزان داخلی صنعت صادرات را در این مورد کمک کرده و به دیگر کشورها این محصول را بشناساند. این صادرات می تواند گردش مالی بسیاری را نصیب ایرانیان کند پس صادرات انار نیاز به حمایت های بیشتری دارد تا پر رنگ تر شود. در واقع خرید عمده ی انار صادراتی همان قدر برای خریدار سود دارد که فروش آن در تجارت داخلی منفعت دارد اما خب این نیاز که بازار تجارت صادر و وارد کردن محصول به تولید کنندگان می دهد آن ها را به سمت صادرات انار سوق می دهد. در مطالبی که گذشت به عناوین زیر اشاره شد:

 • طرز تهیه پوست انار
 • خط تولید پوست انار
 • سفارش پوست انار
 • جدید ترین پوست انار
 • اولین تولید کننده پوست انار
 • عرضه اینترنتی پوست انار
 • عرضه آنلاین پوست انار
 • فروش عمده پوست انار
 • صادرات پوست انار
 • صادر کننده پوست انار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09308767373
ایمیل: info@noahtrade.co
تلگرام: @noahtrade
واتس اپ: 09308767373

پاسخی بگذارید